Radix-Bis feines Meersalz

Radix
55Radix-Bis feines Meersalz
Radix-Bis feines MeersalzRadix-Bis feines Meersalz
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-12-31

pojemność

cena za kilogram

7,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001552

5907569001552

Preis: 3,99 zł

3.99 PLN 2030-12-31 NewCondition

sól morska drobnoziarnista, E536 - substancja przeciwzbrylająca. 


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    500 g
    23,98zł/kg

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-05-30
    Skarby Oceanu Schätze des Ozeans Skarby Oceanu Schätze des Ozeans
    Meersalz grob gemahlen 1 kg

    Preis: 13,27 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2030-08-14
    Sante Sante feinkörniges Meersalz Sante Sante feinkörniges Meersalz
    mit Magnesium ohne antyzbrylaczem 350 g
    8,54zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-13
    Salvita Salvita
    250 g
    46,36zł/kg

    Preis: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob
    900 g
    4,22zł/kg

    Preis: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska Siedesalz jodiertes Kujawska Siedesalz jodiertes
    1 kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-21
    o'Sole jodiertes Speisesalz o'Sole jodiertes Speisesalz
    Kondensmilch Fein 1 kg

    Preis: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2028-07-25
    o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz
    1 kg

    Preis: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-08-30
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5