Piątnica Skyr isländischer Joghurt mit Blaubeeren

Piątnica
54Piątnica Skyr isländischer Joghurt mit Blaubeeren
Piątnica Skyr isländischer Joghurt mit BlaubeerenPiątnica Skyr isländischer Joghurt mit Blaubeeren
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

30,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004513

5900531004513

Preis: 4,56 zł

4.56 PLN 2026-10-23 NewCondition
mleko pasteryzowane, wsad jagodowy 20 % (jagody 40 %, cukier, substancje zagęszczające: pektyny, mączka chleba świętojańskiego; naturalny aromat), żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna333 kJ / 78 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym cukry10 g
Białko9,6 g
Sól0,06 g

Mleko : Zawiera
bogaty w białko, z owocami na dnie
Marke:Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jogurt typu islandzkiego z jagodami.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma cremigen Joghurt Kokos Bakoma cremigen Joghurt Kokos
    - Mandel 150 g
    30,53zł/kg

    Preis: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-23
    Bakoma cremigen Joghurt 150g Bakoma cremigen Joghurt 150g
    Kaffee 150 g
    30,47zł/kg

    Preis: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    Joghurt Heidelbeere gewürzt Panna Cotta 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    Joghurt mit Kirschgeschmack Panna Cotta 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    Erdbeer-Joghurt aromatisiert Panna Cotta 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    Joghurt Pfirsich-Geschmack Panna Cotta 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Mlekovita Mlekovita Joghurt Mlekovita Mlekovita Joghurt
    polnische Erdbeere 150 g
    16,53zł/kg

    Preis: 2,48 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-03
    Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
    - Mandel auf Kokoscreme 150 g
    42,87zł/kg

    Preis: 6,43 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
    Piatnica 200 g
    21,95zł/kg

    Preis: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-10-13
    Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
    Schnittlauch 150 g
    24,93zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-12
    PREIS REDUZIERT -10%
    Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
    150 g
    22,13zł/kg

    Preis: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-10-07
    Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
    18% 200 ml
    19,30zł/l

    Preis: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
    250 g
    42,80zł/kg

    Preis: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
    Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
    Hüttenkäse 4% Fett 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5