Prymat Ein Gewürz für Gewürzkekse und Lebkuchenplätzchen

Prymat Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Prymat Ein Gewürz für Gewürzkekse und LebkuchenplätzchenPrymat Ein Gewürz für Gewürzkekse und Lebkuchenplätzchen
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135046787

5901135046787

Preis: 2,20 zł

2.20 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, cynamon (25,1 %), imbir, kardamon, goździk, gałka muszkatołowa (1 %), anyż gwiaździsty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1505 kJ / 356 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany77 g
w tym cukry66 g
Białko1,9 g
Sól0,02 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Eigenschaften:pełnia aromatu, bogactwo smaku
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat Kreuzkümmel Prymat Kreuzkümmel
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-04-30
Prymat Knoblauch granuliert Prymat Knoblauch granuliert
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat striegeln Prymat striegeln
Verfallsdatum
2028-05-30
Prymat Hackfleisch Kurkuma Prymat Hackfleisch Kurkuma
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Nitritsalz Prymat Nitritsalz
50 g
47,40zł/kg

Preis: 2,37 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-09-30
Prymat Piment Prymat Piment
15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2029-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5