Roleski BBQ Original-Sauce

Roleski
51Roleski BBQ Original-Sauce

Z najlepszych amerykańskich sosów BBQ wydobyliśmy najlepsze ich cechy. Tak powstała oryginalna receptura Sosu BBQ Roleski. Charakterystyczny smak , głęboka barwa i wyjątkowy aromat. Odpowiedni dla wegan. Obowiązkowa pozycja dla smakoszy potraw z grilla. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Roleski BBQ Original-SauceRoleski BBQ Original-Sauce
masa netto

masa netto

370 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-22

pojemność

cena za kilogram

21,59 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044027082

5901044027082

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-09-22 NewCondition
przecier pomidorowy (45 %) cukier nierafinowany cukier trzcinowy ocet spirytusowy zagęszczony sok śliwki suszonej (2 %) czosnek skrobia modyfikowana sól pasta jalapeno (czerwona i zielona papryka jalapeno, woda, sól, cukier) cukier wędzony (1,4 %) cukier karmelizowany przyprawy
Wartość energetyczna 743 kJ / 175 kcal Tłuszcz 0 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 42 g - w tym cukry 38 g Białko 1,0 g Sól 1,8 g

Z najlepszych amerykańskich sosów BBQ wydobyliśmy najlepsze ich cechy. Tak powstała oryginalna receptura Sosu BBQ Roleski. Charakterystyczny smak , głęboka barwa i wyjątkowy aromat. Odpowiedni dla wegan. Obowiązkowa pozycja dla smakoszy potraw z grilla. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski Steak und Roleski Roleski Steak und
    Burgersauce 370 g
    19,62zł/kg

    Preis: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-28
    Roleski Roleski Sos Thai One Roleski Roleski Sos Thai One
    370 g
    21,59zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2026-12-19
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    -Sauce 250 g
    38,16zł/kg

    Preis: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5