Roleski
53

Ketchup Premium Sycylijski to pewniak na pizzy. Idealnie zbalansowana kwasowość, słodycz
i pomidorowość to gotowy przepis na perfekcyjny  sos do pizzy. Co w środku? 232g pomidorów na każde100 g ketchupu z dodatkiem octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodatku skrobi i bez konserwantów. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

masa netto

masa netto

465 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-18

pojemność

cena za kilogram

19,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044023947

5901044023947

Preis: 8,99 zł

kaufen 6 szt. für 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-08-18 NewCondition

Składniki:
pomidory (232 g na 100 g ketchupu), cukier
trzcinowy, ocet jabłkowy, sól himalajska,
przyprawy (0,4%)


Wartość odżywcza / Nutrition Fact na / per 100 g Wartość energetyczna / Energy 510 kJ/120 kcal Tłuszcz / Fat <0,5 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone/of which saturates <0,1g Węglowodany/Carbohydrate 27 g - w tym cukry / of which sugars 25 g Białko / Protein 1,9 g Sól / Salt 2,3 g


Ketchup Premium Sycylijski to pewniak na pizzy. Idealnie zbalansowana kwasowość, słodycz
i pomidorowość to gotowy przepis na perfekcyjny  sos do pizzy. Co w środku? 232g pomidorów na każde100 g ketchupu z dodatkiem octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodatku skrobi i bez konserwantów. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Über die Marke:
Adresse des Herstellers:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    scharf 465 g
    19,61zł/kg

    Preis: 9,12 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-09-17
    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    mild 465 g
    19,61zł/kg

    Preis: 9,12 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-08-27
    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    Toskański 465 g
    19,33zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2027-09-10
    Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Kotlin Ketchup mild Kotlin Ketchup mild
    450 g
    16,29zł/kg

    Preis: 7,33 zł

    PLN
    1
    32
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
    Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-20
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5