Roleski Ketchup Premium mild

Roleski
51Roleski Ketchup Premium mild

Czy ketchup może zaskoczyć? Nasz Premium zaskakuje z pewnością. Ilością pomidorów  (aż 232 gramy soczystych pomidorów  na każde 100 gramów ketchupu) i łagodnym smakiem, który aby wybrzmieć nie potrzebuje skrobi, ani konserwantów. Skład? Dobrze dobrany. Tylko pięć składników: aromatyczne pomidory, cukier trzcinowy, sól himalajska, ocet jabłkowy i przyprawy. Ketchup klasy Premium. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Roleski Ketchup Premium mildRoleski Ketchup Premium mild
masa netto

masa netto

465 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-27

pojemność

cena za kilogram

19,61 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044022872

5901044022872

Preis: 9,12 zł

kaufen 6 szt. für 8.98 zł/szt
9.12 PLN 2027-08-27 NewCondition

Pomidory (232 g na 100 g ketchupu), cukier trzcinowy, ocet jabłkowy, sól himalajska, przyprawy.


Na 100 g:

Wartość energetyczna 519 kJ/123 kcal

Tłuszcz <0,5 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g

Węglowodany 27 g

- w tym cukry 25 g

Białko 1,9 g

Sól 2,3 g


Czy ketchup może zaskoczyć? Nasz Premium zaskakuje z pewnością. Ilością pomidorów  (aż 232 gramy soczystych pomidorów  na każde 100 gramów ketchupu) i łagodnym smakiem, który aby wybrzmieć nie potrzebuje skrobi, ani konserwantów. Skład? Dobrze dobrany. Tylko pięć składników: aromatyczne pomidory, cukier trzcinowy, sól himalajska, ocet jabłkowy i przyprawy. Ketchup klasy Premium. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Marke:

Roleski


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    scharf 465 g
    19,61zł/kg

    Preis: 9,12 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-09-17
    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    Sycylijski 465 g
    19,33zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-18
    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    Toskański 465 g
    19,33zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2027-09-10
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
    Verfallsdatum 2027-08-30
    PREIS REDUZIERT -10%
    Włocławek Włocławek milder Włocławek Włocławek milder
    Ketchup 480 g
    12,58zł/kg

    Preis: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-30
    Roleski Roleski Ketchup Marken Roleski Roleski Ketchup Marken
    mild 450 g
    16,73zł/kg

    Preis: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-17
    Roleski Roleski Ketchup milde XXL Roleski Roleski Ketchup milde XXL
    Tasche 2 kg
    12,58zł/kg

    Preis: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-12
    Roleski Roleski XXL Milder Ketchup Roleski Roleski XXL Milder Ketchup
    Verfallsdatum 2027-03-05
    Roleski Roleski Premium Mild Roleski Roleski Premium Mild
    Ketchup NEU ohne Zuckerzusatz 425 g
    21,44zł/kg

    Preis: 9,11 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-08-31
    PREIS REDUZIERT -30%
    Roleski Roleski Ketchup milder Roleski Roleski Ketchup milder
    Beutel 15 ml
    32,67zł/l

    Preis: 0,49 zł

    PLN
    1
    107
    Verfallsdatum 2026-11-14
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5