Roleski

Ketchup Premium Toskański powstaje z aż 220 g dojrzałych pomidorów z Półwyspu Iberyjskiego na każde 100 g produktu. Dzięki temu wyróżnia się intensywnym, głębokim smakiem oraz naturalną, wyrazistą słodyczą dojrzałych w słońcu pomidorów. Klasyczna receptura została wzbogacona o dodatek suszonych pomidorów, które nadają mu charakterystycznego, lekko śródziemnomorskiego aromatu. Doskonale komponuje się z chrupiącymi frytkami, pieczonymi batatami, deską serów, soczystymi pieczonymi mięsami oraz daniami typu fast food. Sprawdzi się zarówno jako klasyczny dodatek, jak i składnik autorskich sosów czy marynat.

masa netto

masa netto

465 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

19,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038736

5901044038736

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-09-10 NewCondition

pomidory (200 g na 100 g ketchupu), cukier trzcinowy, ocet, suszone pomidory (2,6 %) (pomidory, sól), sól himalajska, naturalny aromat.


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 461 kJ / 109 kcal Tłuszcz < 0,5 g w tym kwasy nasycone < 0,1 g Węglowodany 24 g w tym cukry 23 g Białko 1,8 g Sól 2,3 g


Ketchup Premium Toskański powstaje z aż 220 g dojrzałych pomidorów z Półwyspu Iberyjskiego na każde 100 g produktu. Dzięki temu wyróżnia się intensywnym, głębokim smakiem oraz naturalną, wyrazistą słodyczą dojrzałych w słońcu pomidorów. Klasyczna receptura została wzbogacona o dodatek suszonych pomidorów, które nadają mu charakterystycznego, lekko śródziemnomorskiego aromatu. Doskonale komponuje się z chrupiącymi frytkami, pieczonymi batatami, deską serów, soczystymi pieczonymi mięsami oraz daniami typu fast food. Sprawdzi się zarówno jako klasyczny dodatek, jak i składnik autorskich sosów czy marynat.


Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
scharf 465 g
19,61zł/kg

Preis: 9,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-09-17
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
mild 465 g
19,61zł/kg

Preis: 9,12 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-27
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Sycylijski 465 g
19,33zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-18
Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-06-30
Kotlin Ketchup mild Kotlin Ketchup mild
450 g
16,29zł/kg

Preis: 7,33 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5