Roleski Ketchup milder Beutel

Roleski
55
Produkt zgodny z zamówieniem.Roleski Ketchup milder Beutel
51Roleski Ketchup milder Beutel
Wyjątkowe połączenie aromatycznych pomidorów z delikatną nutą przypraw teraz w poręcznym, jednorazowym opakowaniu o pojemności 15 ml. Nadaje niepowtarzalny charakter kanapkom, wędlinom, frytkom oraz przekąskom. Nie zawiera konserwantów.
Roleski Ketchup milder BeutelRoleski Ketchup milder Beutel
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-14

pojemność

cena za litr

32,67 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019629

5901044019629

Preis: 0,49 zł

0.49 PLN 2026-11-14 NewCondition
PREIS REDUZIERT -30%
Roleski Roleski Ketchup milder Roleski Roleski Ketchup milder
Beutel 15 ml
32,67zł/l

Preis: 0,49 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-14
Roleski Ketchup milder Beutel
pomidory (205 g na 100 g ketchupu), cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy
Wartość energetyczna (kJ) 525 Wartość energetyczna (kcal) 124 Tłuszcz (g) <0,5 W tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) <0,1 Węglowodany (g) 28 W tym cukry (g) 27 Błonnik (g) Białko (g) 2,0 Sól (g) 2,7
Wyjątkowe połączenie aromatycznych pomidorów z delikatną nutą przypraw teraz w poręcznym, jednorazowym opakowaniu o pojemności 15 ml. Nadaje niepowtarzalny charakter kanapkom, wędlinom, frytkom oraz przekąskom. Nie zawiera konserwantów.
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Grażyna , 2022-10-21 20:12:41Produkt zgodny z zamówieniem.



Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
Verfallsdatum 2027-08-30
PREIS REDUZIERT -10%
Włocławek Włocławek milder Włocławek Włocławek milder
Ketchup 480 g
12,58zł/kg

Preis: 6,04 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-30
Roleski Roleski Ketchup Marken Roleski Roleski Ketchup Marken
mild 450 g
16,73zł/kg

Preis: 7,53 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-17
Roleski Roleski Ketchup milde XXL Roleski Roleski Ketchup milde XXL
Tasche 2 kg
12,58zł/kg

Preis: 25,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-12
Roleski Roleski XXL Milder Ketchup Roleski Roleski XXL Milder Ketchup
Verfallsdatum 2027-03-05
Włocławek Wloclawek mild Ketchup Włocławek Wloclawek mild Ketchup
380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-09-30
Dagoma Dagoma Ketchup mild Dagoma Dagoma Ketchup mild
Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-21
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
mild 465 g
19,61zł/kg

Preis: 9,12 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-27
Roleski Roleski Premium Mild Roleski Roleski Premium Mild
Ketchup NEU ohne Zuckerzusatz 425 g
21,44zł/kg

Preis: 9,11 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-08-31
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5