Roleski Paprika Salsa Dip NEU perfekt für Nachos

Roleski
55
Nie tylko do nachosów. Roleski Paprika Salsa Dip NEU perfekt für Nachos
51Roleski Paprika Salsa Dip NEU perfekt für Nachos

Słodki, lekko ostry smak, rodem z Meksyku. Stworzony z myślą o nachosach, ale także
chipsach ziemniaczanych, paluszkach, kabanosach, czy marchewkach.

Roleski Paprika Salsa Dip NEU perfekt für NachosRoleski Paprika Salsa Dip NEU perfekt für Nachos
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-16

pojemność

cena za kilogram

38,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044024685

5901044024685

Preis: 8,48 zł

8.48 PLN 2027-04-16 NewCondition
przecier pomidorowy (49 %) cukier ocet spirytusowy pasta jalapeno (7 %) (papryka jalapeno czerwona i zielona (73 %), woda, sól, cukier) papryka czerwona (3,8 %) papryka zielona (3,8 %) skrobia modyfikowana sól cebula mielona czosnek mielony przyprawy
Wartość energetyczna 530 kJ / 125 kcal Tłuszcz <0,5 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g Węglowodany 29 g - w tym cukry 25 g Białko 1,3 g Sól 2,4 g

Słodki, lekko ostry smak, rodem z Meksyku. Stworzony z myślą o nachosach, ale także
chipsach ziemniaczanych, paluszkach, kabanosach, czy marchewkach.


Über die Marke:
Adresse des Herstellers:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Tomasz , 2021-07-15 14:03:26Nie tylko do nachosów.



Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Sauce mit Peperoni Chili BIO 220 g
55,05zł/kg

Preis: 12,11 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-04-30
Roleski Roleski Cheese Salsa Dip Roleski Roleski Cheese Salsa Dip
NEU perfekt für Nachos 220 g
38,45zł/kg

Preis: 8,46 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2027-04-18
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5