Roleski

Sos czosnkowy to uniwersalny dodatek stworzony z myślą o profesjonalnej gastronomii. Połączenie delikatnego majonezu, jogurtu oraz wyrazistego czosnku nadaje mu zbalansowany, lekko pikantny smak i aksamitną konsystencję. Sprawdza się jako dodatek do dań mięsnych, kebabów, burgerów, frytek, sałatek oraz przekąsek typu finger food. Produkt został opracowany z myślą o branży HoReCa – gwarantuje powtarzalną jakość, wygodę użycia oraz szerokie zastosowanie w kuchni profesjonalnej. Sos czosnkowy podkreśla smak potraw, nie dominując ich, co czyni go idealnym wyborem dla restauracji, barów i cateringu.

pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-02

pojemność

cena za litr

22,45 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038460

5901044038460

Preis: 22,45 zł

kaufen 4 szt. für 22.11 zł/szt
22.45 PLN 2027-04-02 NewCondition

olej rzepakowy, woda, czosnek (8,8 %), ocet spirytusowy, cukier, jogurt w proszku, żółtko jaja, skrobia modyfikowana, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty), sól, zagęszczone soki z cytryny i limonki, naturalne aromaty, pieprz czarny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 1774 kJ / 430 kcal Tłuszcz 43 g w tym kwasy nasycone 3,4 g Węglowodany 8,7 g w tym cukry 5,9 g Białko 1,8 g Sól 1,5 g


Sos czosnkowy to uniwersalny dodatek stworzony z myślą o profesjonalnej gastronomii. Połączenie delikatnego majonezu, jogurtu oraz wyrazistego czosnku nadaje mu zbalansowany, lekko pikantny smak i aksamitną konsystencję. Sprawdza się jako dodatek do dań mięsnych, kebabów, burgerów, frytek, sałatek oraz przekąsek typu finger food. Produkt został opracowany z myślą o branży HoReCa – gwarantuje powtarzalną jakość, wygodę użycia oraz szerokie zastosowanie w kuchni profesjonalnej. Sos czosnkowy podkreśla smak potraw, nie dominując ich, co czyni go idealnym wyborem dla restauracji, barów i cateringu.


Roleski Roleski Sos wild west Roleski Roleski Sos wild west
Verfallsdatum
2027-06-20
Roleski Roleski Sos meksykański Roleski Roleski Sos meksykański
Verfallsdatum
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Jalapeno Roleski Roleski Sos Jalapeno
Verfallsdatum
2027-02-19
Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp
Verfallsdatum
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Amerykański Roleski Roleski Sos Amerykański
Verfallsdatum
2026-12-29
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5