Roleski

Intensywnie ostry sos pomidorowy wzbogacony pastą habanero i jalapeño, stworzony dla wielbicieli wyrazistych smaków. Habanero nadaje mu głęboką, owocową ostrość, natomiast jalapeño wnosi subtelniejszą pikantność z odświeżającą nutą.

masa netto

masa netto

355 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

22,51 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044036503

5901044036503

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-02-19 NewCondition

przecier pomidorowy (48 %), cukier, ocet spirytusowy, pasta habanero ( 6 %) (papryka habanero, papryka. woda. ocet spirytusowy, cukier, cebula, sól, czosnek), chili ( 3,4 %), pasta jalapeno ( 3 %) (czerwona i zielona papryka jalapeno, woda, sól, cukier), skrobia modyfikowana, sól, cukier wędzony, przyprawy


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 606 kJ / 143 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy nasycone 0 g Węglowodany 33 g w tym cukry 29 g Białko 1,1 g Sól 2,6 g


Intensywnie ostry sos pomidorowy wzbogacony pastą habanero i jalapeño, stworzony dla wielbicieli wyrazistych smaków. Habanero nadaje mu głęboką, owocową ostrość, natomiast jalapeño wnosi subtelniejszą pikantność z odświeżającą nutą.


Roleski Roleski Hot Chili Sauce Roleski Roleski Hot Chili Sauce
355 g
22,54zł/kg

Preis: 8 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-07-29
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5