Roleski

Sos Ranch to kremowa kompozycja inspirowana klasycznym amerykańskim smakiem, która zachwyca swoją delikatnością i wyrazistym aromatem. Przygotowany na bazie śmietany, wzbogacony cebulą, czosnkiem oraz starannie dobraną mieszanką ziół, stanowi doskonałe uzupełnienie wielu dań. Jego aksamitna konsystencja i świeży, lekko ziołowy smak sprawiają, że świetnie sprawdza się zarówno jako dodatek do sałatek, dip do warzyw, jak i sos do mięs czy chrupiących przekąsek.

masa netto

masa netto

295 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-13

pojemność

cena za kilogram

27,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044036442

5901044036442

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-04-13 NewCondition

olej rzepakowy (43 %), śmietana (22 %), cebula, czosnek, cukier, woda, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty), ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, sól, skrobia modyfikowana, zioła (0,3 %), pieprz czarny, zagęszczony sok z cytryny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 1968 kJ / 477 kcal Tłuszcz 48 g w tym kwasy nasycone 5,7 g Węglowodany 9,7 g w tym cukry 6,8 g Białko 1,6 g Sól 1,5 g


Sos Ranch to kremowa kompozycja inspirowana klasycznym amerykańskim smakiem, która zachwyca swoją delikatnością i wyrazistym aromatem. Przygotowany na bazie śmietany, wzbogacony cebulą, czosnkiem oraz starannie dobraną mieszanką ziół, stanowi doskonałe uzupełnienie wielu dań. Jego aksamitna konsystencja i świeży, lekko ziołowy smak sprawiają, że świetnie sprawdza się zarówno jako dodatek do sałatek, dip do warzyw, jak i sos do mięs czy chrupiących przekąsek.


Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Winiary Winiary Saucen für jeden Winiary Winiary Saucen für jeden
Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g 35 g
106,29zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5