Roleski
55
Produkt doskonały, szkoda tylko, że przesyłka fatalna. Opakowanie od sosów było w dwóch miejscach rozerwane, a na dodatek jeden z nich (habanero) był otwarty i buteleczka obklejona sosem. To był mój drugi zakup i bardzo się zawiodłam, a szkoda bo sosy są naprawdę super
55
Mąż jest wielkim fanem, ale dla przeciętnej osoby bez dużej odporności na ostre sosy, nawet najsłabszy sos z tej trójki będzie za ostry.
55
Sosy PETARDA!!! Jeden smaczniejszy od drugiego:-) Niesłychane połączenie jeśli chodzi o sosy komercyjny (nie rzemieślnicze). Są w wystarczającym stopniu ostre i nawet najsłabszy Habanero daje radę. Serdecznie polecam i gratuluję firmie Roleski stworzenie tak dobrych ostrych sosów jako pierwsza duża firma w Polsce!
35
Jeden sos pobity ale to już wina przewoźnika, paczka szła długo dosyć ale reszta ok
47

Zestaw sosów bardzo ostrych (Super Hot)

 

Sos Carolina Reaper - ekstremalnie ostry.

Papryczka peperoni ma zaledwie 500 jednostek w skali ostrości Scovillea. 2 mln w skali Scovillea to moc papryki Carolina Reaper - jednej z najostrzejszych papryk na świecie. Jest bardzo ostra, a my dodalismy ją do naszego sosu! W naszym sosie jest jej zaledwie 1,4% (papryczki suszonej, co odpowiada 14% papryki świeżej) a moc ma potężną. Za skutki odpowiedzialności nie bierzemy. Ostrość pojawia się z opóźnieniem. Sos Carolina Reaper jest około 3x mocniejszy niż nasz Trinidad Scorpion. 


Sos Ghost Pepper - bardzo ostry

Ghost Pepper - w slangu "Naga Jolka" - to do niedawna najostrzejsza papryczka na Ziemi. Maleństwo, przyznać trzeba, ale moc ma wielką! W połączeniu z egzotycznymi dodatkami zaskakuje smakiem. Chcesz poczuć jej działanie? Tylko na własną odpowiedzialność. Ostrość pojawia sie z opóźnieniem. 


Sos Habanero - ostry

Papryczka z grona najostrzejszych odmian? Habanero. Smak Meksyku, smak Hawany, smak Karaibów - ostry, połączony z nutami BBQ. Poleca się wszystkim, którzy nie należą do przyprawowych mięczaków. Lubisz na ostro? Tak? To wybierz nasz Habanero. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

 

I nie zapomnij zamówić ekstremalnie mocnej  Musztardy Angielskiej oraz piekielnie ostrej  Musztardy Trinidad Scorpion. :)

masa netto

masa netto

345 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

68,61 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044021288

5901044021288

Preis: 23,67 zł

kaufen 8 szt. für 23.32 zł/szt
23.67 PLN 2027-06-11 NewCondition

Carolina Reaper

Przecier pomidorowy (45%), woda, cukier, papryka czerwona (5,1%), ocet spirytusowy, cebula, papryka carolina reaper (1,4%), skrobia modyfikowana, sól, sos paprykowy (0,8%), przyprawy.

Ghost Pepper

Woda, cukier, ananas, przecier jabłkowy, ocet winny, papryka czerwona, skrobia modyfikowana, marchew, sól, cebula, imbir, papryka ghost pepper (1,25%), mieszanka przypraw curry, przyprawy, koncentrat soku z cytryny. 

Habanero

Przecier pomidorowy (35%), cukier, woda, ocet winny jabłkowy, melas trzcinowy, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, papryka habanero (1,5%), mączka gorczycy, aromat naturalny.


Carolina Reaper

na 100 g

Wartość energetyczna 413 kJ/97 kcal

Tłuszcz <0,5 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g

Węglowodany 22 g

- w tym cukry 19 g

Białko 1,4 g

Sól 1,7 g

Ghost Pepper

na 100 g

Wartość energetyczna 469 kJ/110 kcal

Tłuszcz <0,5 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g

Węglowodany 26 g

- w tym cukry 23 g

Białko 0,4 g

Sól 1,4 g

Habanero

na 100 g

Wartość energetyczna 564 kJ/133 kcal

Tłuszcz <0,5%

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g

Węglowodany 31 g

- w tym cukry 28 g

Białko 1,1 g

Sól 1,5 g



mączka gorczycy


Über die Marke:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Ewa K. , 2024-04-11 17:25:28Produkt doskonały, szkoda tylko, że przesyłka fatalna. Opakowanie od sosów było w dwóch miejscach rozerwane, a na dodatek jeden z nich (habanero) był otwarty i buteleczka obklejona sosem. To był mój drugi zakup i bardzo się zawiodłam, a szkoda bo sosy są naprawdę super
  • Natalia , 2020-12-09 10:42:41Mąż jest wielkim fanem, ale dla przeciętnej osoby bez dużej odporności na ostre sosy, nawet najsłabszy sos z tej trójki będzie za ostry.
  • Konrad , 2020-03-12 11:48:49Sosy PETARDA!!! Jeden smaczniejszy od drugiego:-) Niesłychane połączenie jeśli chodzi o sosy komercyjny (nie rzemieślnicze). Są w wystarczającym stopniu ostre i nawet najsłabszy Habanero daje radę. Serdecznie polecam i gratuluję firmie Roleski stworzenie tak dobrych ostrych sosów jako pierwsza duża firma w Polsce!
  • Adrian , 2020-03-02 16:12:39Jeden sos pobity ale to już wina przewoźnika, paczka szła długo dosyć ale reszta ok



Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Winiary Winiary Saucen für jeden Winiary Winiary Saucen für jeden
Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g 35 g
106,29zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5