Narbigen Kirschen Farmer

Rolnik
48Narbigen Kirschen Farmer
Narbigen Kirschen FarmerNarbigen Kirschen Farmer
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-12-31

pojemność

cena za litr

24,99 zł / l

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919013090

5900919013090

Preis: 17,99 zł

17.99 PLN 2029-12-31 NewCondition
wiśnie drylowane (51 %), woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna323 kJ
Wartość energetyczna76 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany17 g
w tym cukry16 g
Białko0,4 g
Sól0 g

do ciast i deserów
Sicherheitshinweis:Pomimo starannego drylowania podczas produkcji, mogą występować pojedyncze pestki lub ich fragmenty.
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wiśnie drylowane-kompot. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania 720 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data podana nad etykietą na słoiku lub na wieczku, numer partii podany na krawędzi wieczka. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Sandra Sandra Litschi in Sirup Sandra Sandra Litschi in Sirup
    Ohne Konservierungsstoffe 565 g
    18,27zł/kg

    Preis: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-06-15
    PREIS REDUZIERT -10%
    Sandra Sandra Mandarine in Sirup Sandra Sandra Mandarine in Sirup
    312 g
    23,65zł/kg

    Preis: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
    Sirup BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-05
    MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
    Sirup 820 g
    9,74zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-12-31
    MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
    Sirup 565 g
    12,71zł/kg

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-26
    Aarts Aarts Peaches-Scheiben in Aarts Aarts Peaches-Scheiben in
    hellem BIO-Sirup 350 g
    47,31zł/kg

    Preis: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    Preis: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
    314 ml
    37,71zł/l

    Preis: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-11
    Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
    350 g
    14,26zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-20
    Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
    650 g
    14,52zł/kg

    Preis: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-13
    PREIS REDUZIERT -25%
    Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
    Verfallsdatum 2026-11-10
    Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
    315 ml
    17,27zł/l

    Preis: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5