Roleski Tartar Soße

Roleski
43Roleski Tartar Soße

Sos Tatarski to jeden z najpopularniejszych sosów zimnych, wytwarzany na bazie majonezu z dodatkiem drobno posiekanych warzyw. Lekko ostry smak nadają mu korniszony oraz tradycyjne przyprawy. Produkt o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów.

Jest idealnym dodatkiem do wędlin, mięs serwowanych na zimno, pasztetów, gotowanych jaj i ryb. Nieodłączny towarzysz świątecznych przysmaków. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sos Tatarski został wyróżniony przez polskich kupców w konkursie „Złoty Paragon 2012”.

Roleski Tartar SoßeRoleski Tartar Soße
pojemność netto

pojemność netto

240 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-23

pojemność

cena za litr

29,13 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044014037

5901044014037

Preis: 6,99 zł

kaufen 6 szt. für 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2027-04-23 NewCondition

Olej rzepakowy (53%), woda, pieczarka marynowana, żółtko jaja kurzego (5,7%), cukier, ocet spirytusowy , ogórek konserwowy, cebula konserwowa, skrobia modyfikowana, sól, szczypiorek suszony (0,3%), gorczyca, aromaty naturalne, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 2139 kJ/519 kcal

Tłuszcz 55 g

- w tym kasy tłuszczowe nasycone 4,2 g

Węglowodany 5,7 g

- w tym cukry 4,1 g

Białko 1,0 g

Sól 1,1 g


Sos Tatarski to jeden z najpopularniejszych sosów zimnych, wytwarzany na bazie majonezu z dodatkiem drobno posiekanych warzyw. Lekko ostry smak nadają mu korniszony oraz tradycyjne przyprawy. Produkt o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów.

Jest idealnym dodatkiem do wędlin, mięs serwowanych na zimno, pasztetów, gotowanych jaj i ryb. Nieodłączny towarzysz świątecznych przysmaków. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sos Tatarski został wyróżniony przez polskich kupców w konkursie „Złoty Paragon 2012”.


Marke:

Roleski


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Winiary Winiary Saucen für jeden Winiary Winiary Saucen für jeden
    Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g 35 g
    106,29zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Roleski Roleski Steak und Roleski Roleski Steak und
    Burgersauce 370 g
    19,62zł/kg

    Preis: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-28
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5