Stovit Mehrfruchtmarmelade

Stovit
51Stovit Mehrfruchtmarmelade
Stovit MehrfruchtmarmeladeStovit Mehrfruchtmarmelade
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

22,38 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295154814

5903295154814

Preis: 5,37 zł

5.37 PLN 2027-05-30 NewCondition
przecier jabłkowy (96 g na 100 g produktu gotowego), cukier, przeciery w zmiennych proporcjach: śliwkowy, aroniowy i z czarnych porzeczek (4 g na 100 g produktu gotowego), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, Sporządzono z 100 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna914 kJ / 218 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany57 g
w tym cukry52 g
białko<0,5 g
sól0 g

doskonała do wypieków, ciast i pieczywa, idealne dopełnienie knedli i kruchych ciasteczek, mocno owocowe nadzienie, aż 100 g owoców na 100 g produktu, Produkt polski
Marke:Stovit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marmolada wieloowocowa miękka.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na opakowaniu.
Verpackungsart:Cup/Tub/Bowl
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ginger People Ginger People Ginger People Ginger People
    Bio-Ingwermarmelade 240 g
    70,83zł/kg

    Preis: 17 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-07
    Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
    Johannisbeermarmelade ohne Zuckerzusatz 250 g
    41,80zł/kg

    Preis: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Stovit Stovit Erdbeermarmelade Stovit Stovit Erdbeermarmelade
    ohne Zuckerzusatz 250 g
    37,52zł/kg

    Preis: 9,38 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Stovit Stovit Marillenmarmelade Stovit Stovit Marillenmarmelade
    ohne Zuckerzusatz 250 g
    37,84zł/kg

    Preis: 9,46 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Stovit Stovit Kirschmarmelade ohne Stovit Stovit Kirschmarmelade ohne
    Zuckerzusatz, mit Xylit 250 g
    41,56zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
    Johannisbeermarmelade 200 g
    31,40zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    Preis: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    Verfallsdatum
    2027-09-15
    Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
    słodzony 250 g
    43,52zł/kg

    Preis: 10,88 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-11-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5