Jamar Apfelessig, naturtrüb

Jamar
51Jamar Apfelessig, naturtrüb
Produkt otrzymany z wina jabłkowego w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Jamar Apfelessig, naturtrübJamar Apfelessig, naturtrüb
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-25

pojemność

cena za litr

27,04 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100619

5901844100619

Preis: 6,76 zł

6.76 PLN 2028-02-25 NewCondition
Produkt otrzymany z wina jabłkowego w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Eigenschaften:Produkt polski
Marke:Jamar
Über die Marke:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Zubereitung und Verwendung:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Stosować do marynat, sałatek, dressingów.
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food Apfelessig 250 ml BIO Bio Food Apfelessig 250 ml BIO
    - BIO- LEBENSMITTEL 250 ml
    41,64zł/l

    Preis: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-04-28
    Alce Nero Balsamico Modena bio Alce Nero Balsamico Modena bio
    250 ml
    69,56zł/l

    Preis: 17,39 zł

    PLN
    1
    1
    Octim Octim Essig mit Weißwein Octim Octim Essig mit Weißwein
    Olsztynka 250 ml
    38,12zł/l

    Preis: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Octim Octim Essig mit Olsztynka Octim Octim Essig mit Olsztynka
    mit Rotwein 250 ml
    38,12zł/l

    Preis: 9,53 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-09
    Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
    ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
    9,42zł/l

    Preis: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2028-07-02
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    gefilterter Apfelessig 500 ml
    35,98zł/l

    Preis: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-09
    Octim Octim 410ml Apfelessig 6% Octim Octim 410ml Apfelessig 6%
    410 ml
    22,93zł/l

    Preis: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-05-15
    Jamar Jamar Apfelessig 6% Jamar Jamar Apfelessig 6%
    5 litrów
    11,15zł/l

    Preis: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-02-29
    Jamar Jamar BIO Apfelessig Jamar Jamar BIO Apfelessig
    BIO
    Jamar BIO Apfelessig Jamar BIO Apfelessig
    500 ml
    13,68zł/l

    Preis: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
    Rote Beete 300 g
    14,43zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
    aus Karotten und Erbsen 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
    Karotten, Erbsen, Mais 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-01-31
    Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
    Dosen 400 g
    12,80zł/kg

    Preis: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5