Wloclawek mild Ketchup

Włocławek
51Wloclawek mild Ketchup
Bez konserwantów.
Wloclawek mild KetchupWloclawek mild Ketchup
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

18,39 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248002076

5901248002076

Preis: 6,99 zł

kaufen 10 szt. für 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition
pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3 %) i cebuli (6,7 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany23 g
- w tym cukry23 g
białko1,7 g
sól1,6 g

Seler : Zawiera
Bez konserwantów.
Eigenschaften:Polski Producent, z pomidorami z Kujaw, oryginalna receptura i smak od lat
Marke:Włocławek
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ketchup łagodny. Pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dagoma Dagoma Ketchup mild Dagoma Dagoma Ketchup mild
    Kaszubski 380 g
    25,53zł/kg

    Preis: 9,70 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
    scharf 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    scharf 380 g
    24,87zł/kg

    Preis: 9,45 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-06-23
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
    Verfallsdatum 2027-08-30
    PREIS REDUZIERT -10%
    Włocławek Włocławek milder Włocławek Włocławek milder
    Ketchup 480 g
    12,58zł/kg

    Preis: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-30
    Roleski Roleski Ketchup Marken Roleski Roleski Ketchup Marken
    mild 450 g
    16,73zł/kg

    Preis: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-17
    Roleski Roleski Ketchup milde XXL Roleski Roleski Ketchup milde XXL
    Tasche 2 kg
    12,58zł/kg

    Preis: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-12
    Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
    Ketchup 480 g
    14,00zł/kg

    Preis: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    Preis: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5