Ziaja Oliven-Duschgel, ein natürlicher Hautconditioner

Ziaja oliwkowa pielęgnacja - Doskonale wygładza oraz skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oliwkowa receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. - Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Substancje aktywne olej z oliwek - odżywia naskórek i stymuluje procesy jego odnowy. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. 95 % składników pochodzenia naturalnego Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja Oliven-Duschgel, ein natürlicher HautconditionerZiaja Oliven-Duschgel, ein natürlicher Hautconditioner
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009900

5901887009900

Preis: 10,84 zł

10.84 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Sodium Olivamphoacetate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 16035 (FD&C Red No. 40)
oliwkowa pielęgnacja - Doskonale wygładza oraz skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oliwkowa receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. - Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Substancje aktywne olej z oliwek - odżywia naskórek i stymuluje procesy jego odnowy. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. 95 % składników pochodzenia naturalnego Preparat testowany dermatologicznie
Marke:Ziaja
Aufbewahrung:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość żelu, następnie spłukać. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
do kąpieli 500 ml
21,58zł/l

Preis: 10,79 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-01-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

Preis: 10,81 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
prysznic 500 ml
25,44zł/l

Preis: 12,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

Preis: 10,81 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

Preis: 10,81 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2029-01-31
Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo
400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5