Kakaobutter, cremige Duschseife

Ziaja
52Kakaobutter, cremige Duschseife
kakaowa pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kakaowa receptura masło kakaowe - działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Kakaobutter, cremige DuschseifeKakaobutter, cremige Duschseife
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009917

5901887009917

Preis: 10,84 zł

kaufen 15 szt. für 10.68 zł/szt
10.84 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Panthenol, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, C12-13 Alkyl Lactate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid, CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1)
kakaowa pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kakaowa receptura masło kakaowe - działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Eigenschaften:rodzinne opakowanie
Marke:Ziaja
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia Do mycia stosować niewielką ilość żelu, następnie spłukać. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
    cremige Duschseife 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
    natürlicher Hautconditioner 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
    do kąpieli 500 ml
    21,58zł/l

    Preis: 10,79 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-01-30
    Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
    500 ml
    21,62zł/l

    Preis: 10,81 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
    prysznic 500 ml
    25,44zł/l

    Preis: 12,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
    500 ml
    21,62zł/l

    Preis: 10,81 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
    500 ml
    21,62zł/l

    Preis: 10,81 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum
    2029-01-31
    Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo
    400 ml
    32,48zł/l

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
    Pfirsich 500.00 ml
    22,48zł/l

    Preis: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-04-30
    Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
    der reifen Haut 200 ml
    49,20zł/l

    Preis: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    Preis: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
    Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
    61,40zł/l

    Preis: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
    die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
    41,40zł/l

    Preis: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
    Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
    81,50zł/l

    Preis: 9,78 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    Preis: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2028-08-30
    Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
    Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
    145,60zł/l

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5