Würze für Spaghetti

Prymat Warto wiedzieć: Przyprawa do dań z makaronu to mieszanka o przyjemnym ziołowym zapachu i wyraźnie wyczuwalnym smaku bazylii i oregano. Sugerowane dozowanie: 1/2 łyżeczki przyprawy (ok. 1 g) na 100 g ugotowanego makaronu. Pasuje do: - sosów do makaronu i pizzy - potraw z pomidorów - zapiekanek warzywnych Nietypowe zastosowanie: Ta aromatyczna mieszanka nada interesujący smak potrawom z grzybów.
Würze für SpaghettiWürze für Spaghetti
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

111,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135015158

5901135015158

Preis: 2,23 zł

2.23 PLN 2028-04-30 NewCondition
sól, cebula, bazylia (21,7 %), czosnek (5 %), papryka słodka, oregano (2,8 %), cukier, tymianek, natka pietruszki, pieprz czarny, chili, cząber
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna840 kJ / 200 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany28 g
w tym cukry13 g
Białko9,5 g
Sól35,1 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa do dań z makaronu to mieszanka o przyjemnym ziołowym zapachu i wyraźnie wyczuwalnym smaku bazylii i oregano. Sugerowane dozowanie: 1/2 łyżeczki przyprawy (ok. 1 g) na 100 g ugotowanego makaronu. Pasuje do: - sosów do makaronu i pizzy - potraw z pomidorów - zapiekanek warzywnych Nietypowe zastosowanie: Ta aromatyczna mieszanka nada interesujący smak potrawom z grzybów.
Eigenschaften:bez dodatku glutaminianu sodu
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do makaronu i dań kuchni włoskiej - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-01-31
Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
Verfallsdatum
2027-11-30
Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
Verfallsdatum 2028-07-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-07-30
Prymat Würze für Salate Prymat Würze für Salate
20 g
111,00zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-05-30
Prymat würzig Barbeque Prymat würzig Barbeque
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2029-04-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5