Tomaten in Scheiben geschnitten in eigenen Saft

Rolnik
Tomaten in Scheiben geschnitten in eigenen SaftTomaten in Scheiben geschnitten in eigenen Saft
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

9,39 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919008157

5900919008157

Preis: 3,99 zł

kaufen 12 szt. für 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2028-07-30 NewCondition
obrane pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna81 kJ
Wartość energetyczna19 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,0 g
w tym cukry3,0 g
Białko1,1 g
Sól0,10 g

oryginalny produkt włoski, zebrane w szczycie sezonu
Sicherheitshinweis:Produkt może zawierać śladowe ilości skórek.
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pomidory krojone w sosie własnym. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml Masa netto: 400 g Masa netto po odsączeniu: 240 g
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Włochy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
425 ml
16,47zł/l

Preis: 7 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
Mais 425 ml
21,18zł/l

Preis: 9 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-11-30
Bonduelle Gedämpfte Kichererbsen Bonduelle Gedämpfte Kichererbsen
425 ml
18,05zł/l

Preis: 7,67 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-11-30
Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten
Hautlose BIO Dose 400 g
22,85zł/kg

Preis: 9,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
20,75zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-12-31
Rolnik Tomaten eigenen Saft Rolnik Tomaten eigenen Saft
400 g
10,28zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-12-30
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5