Wald Cranberry

Devaldano
55
5Wald Cranberry
54Wald Cranberry
Wald CranberryWald Cranberry
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-01-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880323

5904378880323

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2029-01-30 NewCondition
żurawina 30 %, woda, cukier, jabłka 18 %, skrobia modyfikowana, substancja żelująca: pektyny, koncentrat soku z czarnej marchwi, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna489 kJ / 115 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany27 g
w tym cukry22 g
białko<0,5 g
sól0,02 g

jako przekąska, jako przystawka, do sałatek, do kanapek
Marke:Devaldano
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Żurawina leśna z dodatkiem jabłka. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6 °C do 7 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii w górnej części słoja.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Rücksendeadresse:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2023-09-03 07:47:095



Devaldano Waldheidelbeere Devaldano Waldheidelbeere
Verfallsdatum 2027-03-30
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Łowicz Cranberry- , Fleisch -und Łowicz Cranberry- , Fleisch -und
Käse 230 g
49,57zł/kg

Preis: 11,40 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-28
Sante Cranberry Cranberries für Sante Cranberry Cranberries für
Fleisch und Käse 200 g
30,70zł/kg

Preis: 6,14 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-02-19
Devaldano mariniert Hahn Devaldano mariniert Hahn
275 g
62,36zł/kg

Preis: 17,15 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-01-30
Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
280 g
41,32zł/kg

Preis: 11,57 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-04-30
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
Verfallsdatum 2028-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5