gehackter Ingwer

Prymat Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.
gehackter Ingwergehackter Ingwer
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-03-31

pojemność

cena za kilogram

132,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000659

5901135000659

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-03-31 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.
Eigenschaften:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Imbir mielony.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Piment Prymat Piment
15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat Hackfleisch Zimt Prymat Hackfleisch Zimt
15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat weißer Pfeffer Hackfleisch Prymat weißer Pfeffer Hackfleisch
15 g
148,00zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Pfeffer farbigen Granulat Prymat Pfeffer farbigen Granulat
15 g
148,00zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Wacholder Früchte Prymat Wacholder Früchte
15 g
142,00zł/kg

Preis: 2,13 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-02-28
Cykoria Gewürznelken Cykoria Gewürznelken
15 g
199,33zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2028-02-28
Cykoria Hackfleisch Kurkuma Cykoria Hackfleisch Kurkuma
15 g
116,00zł/kg

Preis: 1,74 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-06-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5