Chili-Pfeffer ( Cayennepfeffer ) Hackfleisch

Prymat
42Chili-Pfeffer ( Cayennepfeffer ) Hackfleisch
Warto wiedzieć: Chili pieprz cayenne to ostra przyprawa, o palącym smaku i intensywnym aromacie. Już niewielka ilość sprawi, że danie będzie pikantne. Pasuje do: - dań z fasoli - gulaszów - owoców morza - potraw kuchni meksykańskiej Nietypowe zastosowanie: Szczypta chili pieprzu cayenne doda interesującego smaku czekoladzie na gorąco.
Chili-Pfeffer ( Cayennepfeffer ) HackfleischChili-Pfeffer ( Cayennepfeffer ) Hackfleisch
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

132,67 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000451

5901135000451

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-02-28 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Chili pieprz cayenne to ostra przyprawa, o palącym smaku i intensywnym aromacie. Już niewielka ilość sprawi, że danie będzie pikantne. Pasuje do: - dań z fasoli - gulaszów - owoców morza - potraw kuchni meksykańskiej Nietypowe zastosowanie: Szczypta chili pieprzu cayenne doda interesującego smaku czekoladzie na gorąco.
Eigenschaften:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chili pieprz cayenne mielone.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Prymat Piment Prymat Piment
    15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Prymat Hackfleisch Zimt Prymat Hackfleisch Zimt
    15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Prymat weißer Pfeffer Hackfleisch Prymat weißer Pfeffer Hackfleisch
    15 g
    148,00zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Prymat gehackter Ingwer Prymat gehackter Ingwer
    15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2029-03-31
    Prymat Pfeffer farbigen Granulat Prymat Pfeffer farbigen Granulat
    15 g
    148,00zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Wacholder Früchte Prymat Wacholder Früchte
    15 g
    142,00zł/kg

    Preis: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Cykoria Gewürznelken Cykoria Gewürznelken
    15 g
    199,33zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Cykoria Hackfleisch Kurkuma Cykoria Hackfleisch Kurkuma
    15 g
    116,00zł/kg

    Preis: 1,74 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5