Kichererbsen aus der Dose

Rolnik Cieciorka konserwowa Rolnik, zwana także włoskim grochem, to smaczny, zdrowy i sycący dodatek do wielu potraw, zwłaszcza sałatek i dań warzywnych oraz podstawowy składnik oryginalnej, libańskiej pasty hummus. Ciecierzyca jest jedną z pierwszych roślin uprawianych przez człowieka, z historią sięgającą tysiące lat wstecz. Jej nasiona zawierają aż 25% białka, stanowiąc nieodzowny składnik diety wegetarian i wegan.
Kichererbsen aus der DoseKichererbsen aus der Dose
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

8,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919006634

5900919006634

Preis: 3,55 zł

kaufen 6 szt. für 3.50 zł/szt
3.55 PLN 2029-03-30 NewCondition
ciecierzyca, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna481 kJ
Wartość energetyczna115 kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany14 g
w tym cukry0 g
Błonnik6,1 g
Białko6,2 g
Sól0,15 g

Cieciorka konserwowa Rolnik, zwana także włoskim grochem, to smaczny, zdrowy i sycący dodatek do wielu potraw, zwłaszcza sałatek i dań warzywnych oraz podstawowy składnik oryginalnej, libańskiej pasty hummus. Ciecierzyca jest jedną z pierwszych roślin uprawianych przez człowieka, z historią sięgającą tysiące lat wstecz. Jej nasiona zawierają aż 25% białka, stanowiąc nieodzowny składnik diety wegetarian i wegan.
Eigenschaften:zebrane w szczycie sezonu
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ciecierzyca konserwowa. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml Masa netto: 400 g Masa netto po odsączeniu: 240 g
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Kichererbsen BIO 400 g
20,60zł/kg

Preis: 8,24 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-10-01
Metelliana Metella Kichererbse in Metelliana Metella Kichererbse in
Sole 400 g
13,80zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-06-30
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5