Steinsalz jodiert

o'Sole
55
bdbSteinsalz jodiert
55
Doskonała do kiszenia ogorkowSteinsalz jodiert
44Steinsalz jodiert
Sól kamienna doskonale nadaje się do przygotowania przetworów na zimę: ogórków, kapusty kiszonej i innych domowych marynat. Sól kamienna wydobywana jest w kopalniach soli. Uznawana jest za najstarszy na świecie środek konserwujący. Sól kamienna o'Sole pozwala cieszyć się smakiem doskonałych przetworów w Twojej kuchni przez cały rok.
Steinsalz jodiertSteinsalz jodiert
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

3,51 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977004016

5900977004016

Preis: 3,51 zł

kaufen 10 szt. für 3.46 zł/szt
3.51 PLN 2028-09-30 NewCondition
sól NaCl - min. 97 %
Sól kamienna doskonale nadaje się do przygotowania przetworów na zimę: ogórków, kapusty kiszonej i innych domowych marynat. Sól kamienna wydobywana jest w kopalniach soli. Uznawana jest za najstarszy na świecie środek konserwujący. Sól kamienna o'Sole pozwala cieszyć się smakiem doskonałych przetworów w Twojej kuchni przez cały rok.
Eigenschaften:doskonała do ogórków
Marke:o'Sole
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sól kamienna do przetworów, niejodowana.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data, numer partii i kraj pochodzenia z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu.
Rezepte:Przepis na ogórki kiszone po staropolsku: Na dno litrowego słoika włożyć: 1 ząbek czosnku, około 2 cm kawałek chrzanu, 4 ziarna ziela angielskiego, 1 liść laurowy, 10 ziaren pieprzu czarnego, gałązkę kopru. Następnie dość ściśle ułożyć w nim umyte ogórki. Całość zalać przegotowaną, ciepłą wodą z solą kamienną o'Sole (1,5 łyżki soli na 1 litr ciepłej wody). Po około 2 tygodniach ogórki kiszone są gotowe. Smacznego!
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • R.O. , 2021-05-27 16:36:00bdb
  • Anna , 2015-09-12 23:25:31Doskonała do kiszenia ogorkow



o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz
1 kg

Preis: 3,49 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-08-30
o'Sole o Jodiertes Speisesalz o'Sole o Jodiertes Speisesalz
1 kg

Preis: 3,49 zł

PLN
1
18
Bio Planet Crystalline Planet Bio Planet Crystalline Planet
Himalayan Salt Pink Grob gemahlen 1 kg

Preis: 10,79 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-08-31
Radix Radix-Bis Steinsalz Radix Radix-Bis Steinsalz
1 kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
3
Bio Planet Kristalliner Planet Bio Planet Kristalliner Planet
Sól Kłodawska Grob gemahlen 600 g
10,63zł/kg

Preis: 6,38 zł

PLN
1
2
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

Preis: 11,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-05-30
o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob
900 g
4,22zł/kg

Preis: 3,80 zł

PLN
1
10
o'Sole jodiertes Speisesalz o'Sole jodiertes Speisesalz
Kondensmilch Fein 1 kg

Preis: 3,50 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-07-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5