Magdisol
51
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

26,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902478000023

5902478000023

Preis: 5,30 zł

5.30 PLN 2029-04-30 NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sante Meer ?? Salz mit reduzierten Sante Meer ?? Salz mit reduzierten
    Niveau von 350 g Natrium-Kalium und Magnesium 350 g
    14,26zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-06-18
    Salvita Salvita
    250 g
    46,36zł/kg

    Preis: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    500 g
    23,98zł/kg

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-05-30
    o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob
    900 g
    4,22zł/kg

    Preis: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska Siedesalz jodiertes Kujawska Siedesalz jodiertes
    1 kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-21
    o'Sole jodiertes Speisesalz o'Sole jodiertes Speisesalz
    Kondensmilch Fein 1 kg

    Preis: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2028-07-25
    o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz
    1 kg

    Preis: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-08-30
    Prymat Nitritsalz Prymat Nitritsalz
    50 g
    47,40zł/kg

    Preis: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5