Gemahlenes Basilikum von Big Nature

Big Nature
51Gemahlenes Basilikum von Big Nature
Gemahlenes Basilikum von Big Nature  Gemahlenes Basilikum von Big Nature
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

48,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623704

5903351623704

Preis: 4,85 zł

Produkt vorübergehend nicht verfügbar
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
4.85 PLN NewCondition

Bazylia suszona mielona.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Big Nature Gemahlener Big Nature Gemahlener
    Bockshornklee von Big Nature 100 g
    43,80zł/kg

    Preis: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Cykoria Basilikum Cykoria Basilikum
    10 g
    185,00zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Big Nature Big Nature Erythrit Big Nature Big Nature Erythrit
    1 kg

    Preis: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2029-02-06
    Big Nature Big Big Nature Big
    Nature-Studentenmischung 200 g
    43,20zł/kg

    Preis: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Pink Big Nature Big Nature Pink
    Himalaya-Salz, fein 1.1 kg
    8,17zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2030-05-31
    Big Nature Big Nature Getrocknete, Big Nature Big Nature Getrocknete,
    geschnittene Preiselbeeren 150 g
    57,20zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-03-17
    Big Nature Kaltgepresstes Hanföl Big Nature Kaltgepresstes Hanföl
    von Big Nature Bio 250 ml
    103,96zł/l

    Preis: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Big Nature Big Nature Bio Extra Big Nature Big Nature Bio Extra
    natives Avocadoöl 250 ml
    130,20zł/l

    Preis: 32,55 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
    Premium-Agavensirup 340 g
    41,15zł/kg

    Preis: 13,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-03
    Big Nature Kaltgepresstes süßes Big Nature Kaltgepresstes süßes
    Mandelöl von Big Nature 250 ml
    82,08zł/l

    Preis: 20,52 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5