Bifix Marmelade mit niedrigem Zucker Heidelbeeren

Bifix
42Bifix Marmelade mit niedrigem Zucker Heidelbeeren
Bifix Marmelade mit niedrigem Zucker HeidelbeerenBifix Marmelade mit niedrigem Zucker Heidelbeeren
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483082185

5901483082185

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
borówka amerykańska, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 562 kJ/132 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 32 g
w tym cukry 30 g
Białko <0,5 g
Sól 0,03 g

pełnia smaku, duże kawałki owoców, bez konserwantów, 100% polskich owoców, oryginalna receptura - W. Piasecki
Marke:Bifix
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany.
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 7 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 280 g
    27,96zł/kg

    Preis: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
    03.01 40 g
    103,75zł/kg

    Preis: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum
    2028-11-30
    Bifix Bifix Früchtetee Bifix Bifix Früchtetee
    Verfallsdatum 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-03-20
    Bifix Früchte Tee in Beuteln von Bifix Früchte Tee in Beuteln von
    Cranberry- Himbeer 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-29
    Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
    Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
    Roter Busch Tee 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-05-26
    Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
    DoppeltaschenPreiselbeeren mit einer Granate 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-04-29
    Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
    DoppeltaschenBriar mit Himbeer 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2029-04-14
    Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel) Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel)
    mit Zitronengeschmack 40 g
    155,00zł/kg

    Preis: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-06-10
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5