Prymat Porridge-Gewürz

Prymat Wypróbuj też do: - jaglanki - kawy - ciasteczek korzennych - deserów
Prymat Porridge-GewürzPrymat Porridge-Gewürz
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

153,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135046428

5901135046428

Preis: 2,30 zł

2.30 PLN 2028-02-28 NewCondition
cynamon (62 %), cukier brązowy, kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu, imbir, gałka muszkatołowa, goździk (3 %), kardamon (2 %), wanilia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1216 kJ / 292 kcal
Tłuszcz4,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,5 g
Węglowodany38 g
w tym cukry16 g
Białko5,3 g
Sól0,06 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wypróbuj też do: - jaglanki - kawy - ciasteczek korzennych - deserów
Eigenschaften:pomysł na pyszne śniadanie, z cynamonem, z goździkami, z kardamonem
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do owsianki - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rezepte:Kasza jaglana z musem jabłkowym Składniki: - 200 g kaszy jaglanej - 0,5 l mleka krowiego 3,2 % (ew. sojowego/migdałowego) - 4 duże jabłka szara reneta/antonówka - 50 g orzechów włoskich - 2 łyżeczki konfitury malinowej - 2 łyżki masła 82 % - Do smaku: Przyprawa do owsianki Prymat Przygotowanie: 4 osoby 30 minut Kaszę kilkakrotnie dokładnie przepłukać w zimnej wodzie. Do garnka wlać mleko, dodać pół łyżeczki przyprawy do owsianki, wsypać kaszę i gotować pod przykryciem do całkowitego wchłonięcia płynu. W tym czasie umyć, obrać i pokroić w ósemki jabłka. Przełożyć na patelnię, dodać masło i mieszać, aż jabłka będą się rozpadać i zaczną uzyskiwać konsystencję musu. Do głębokich miseczek przełożyć ugotowaną jaglankę z odrobiną musu i posypać przyprawą do owsianki. Następnie całość posypać orzechami i udekorować kleksem z konfitury malinowej. Podawać ciepłe.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat Prymat-Quark-Gewürz Prymat Prymat-Quark-Gewürz
15 g
146,00zł/kg

Preis: 2,19 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-02-28
Prymat Prymat Ei-Gewürz Prymat Prymat Ei-Gewürz
Verfallsdatum 2028-02-28
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-01-31
Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
Verfallsdatum
2027-11-30
Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2029-08-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Nitritsalz Prymat Nitritsalz
50 g
47,40zł/kg

Preis: 2,37 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5