Dary Natury BIO Kaffeegewürz

Dary Natury
51Dary Natury BIO Kaffeegewürz

Składniki:

cynamon*34%, kardamon*, imbir*, goździki*, korzeń kuklika* (w różnych proporcjach)

(*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

Opis:

Kawa z dodatkiem tej przyprawy doskonale zyskuje na aromacie i smaku.

Przyprawa wzmacnia także działanie pobudzające kawy, dzięki czemu można ją robić słabszą. Działa wzmacniająco oraz rozgrzewająco.

Dary Natury BIO KaffeegewürzDary Natury BIO Kaffeegewürz
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-04

pojemność

cena za kilogram

484,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741008961

5902741008961

Preis: 24,23 zł

24.23 PLN 2028-04-04 NewCondition

cynamon*34%, kardamon*, imbir*, goździki*, korzeń kuklika* (w różnych proporcjach) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Składniki:

cynamon*34%, kardamon*, imbir*, goździki*, korzeń kuklika* (w różnych proporcjach)

(*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

Opis:

Kawa z dodatkiem tej przyprawy doskonale zyskuje na aromacie i smaku.

Przyprawa wzmacnia także działanie pobudzające kawy, dzięki czemu można ją robić słabszą. Działa wzmacniająco oraz rozgrzewająco.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Chicorée Spice zur Cykoria Chicorée Spice zur
    Erhaltung von Paprika 50 g
    62,20zł/kg

    Preis: 3,11 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum
    2028-07-30
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do grzańca 50 g
    310,00zł/kg

    Preis: 15,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-09-04
    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
    Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
    189,90zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
    Thymiankraut 25 g
    270,40zł/kg

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    Geflügelgewürz 30 g
    260,67zł/kg

    Preis: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    der Provence Gewürz BIO 20 g
    429,50zł/kg

    Preis: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    Preis: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
    BIO glutenfrei 500 g
    33,52zł/kg

    Preis: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-04
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    Anis BIO 30 g
    254,00zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-01-04
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5