Dary Natury

Jest to doskonała kompozycja ekologicznych przypraw korzennych takich jak goździki, czy imbir z dodatkiem cynamonu oraz gałki muszkatołowej.
Połączenie wyśmienicie dobranych składników pozwoli na przygotowanie aromatycznego grzańca na bazie wina lub piwa, który doskonale sprawdzi się podczas picia w długie jesienne i zimowe wieczory.

BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

310,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006295

5902741006295

Preis: 15,50 zł

15.50 PLN 2027-09-04 NewCondition

goździki*, cynamon*, imbir*, pigwowiec owoc*, kardamon*, gałka muszkatołowa* (w zmiennych proporcjach). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Jest to doskonała kompozycja ekologicznych przypraw korzennych takich jak goździki, czy imbir z dodatkiem cynamonu oraz gałki muszkatołowej.
Połączenie wyśmienicie dobranych składników pozwoli na przygotowanie aromatycznego grzańca na bazie wina lub piwa, który doskonale sprawdzi się podczas picia w długie jesienne i zimowe wieczory.


Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Kaffeegewürz 50 g
484,60zł/kg

Preis: 24,23 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-04
Cykoria Chicorée Spice zur Cykoria Chicorée Spice zur
Erhaltung von Paprika 50 g
62,20zł/kg

Preis: 3,11 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum
2028-07-30
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-01-31
Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
Verfallsdatum
2027-11-30
Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2029-08-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
189,90zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
Thymiankraut 25 g
270,40zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Geflügelgewürz 30 g
260,67zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-01
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
der Provence Gewürz BIO 20 g
429,50zł/kg

Preis: 8,59 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Anis BIO 30 g
254,00zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-01-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5