Geschenke der Natur BIO-Senf

Dary Natury
41Geschenke der Natur BIO-Senf
Geschenke der Natur BIO-SenfGeschenke der Natur BIO-Senf
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-04

pojemność

cena za kilogram

44,05 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741004857

5902741004857

Preis: 8,81 zł

8.81 PLN 2027-04-04 NewCondition
woda,, gorczyca biała 21%, cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, olej rzepakowy tłoczony na zimno, sól morska, pieprz czarny
Dary Natury
Verpackungsart:Słoik
Rücksendeadresse:Koryciny 73
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dagoma juncea Senf Dagoma juncea Senf
    200 g
    21,65zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Dagoma Dagome Senf Danzig Dagoma Dagome Senf Danzig
    Köstlichkeiten , Honig 200g 200 g
    22,60zł/kg

    Preis: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-13
    Dagoma Dagome Senf 200g Dagoma Dagome Senf 200g
    kaschubischen 200 g
    21,65zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
    Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
    189,90zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
    Thymiankraut 25 g
    270,40zł/kg

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    Geflügelgewürz 30 g
    260,67zł/kg

    Preis: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    der Provence Gewürz BIO 20 g
    429,50zł/kg

    Preis: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    Preis: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
    BIO glutenfrei 500 g
    33,52zł/kg

    Preis: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-04
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    Anis BIO 30 g
    254,00zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-01-04
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5