Geschenke der Natur Paprika BIO geräuchert

Dary Natury

SKŁADNIKI
Papryka wędzona słodka* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Papryka wędzona charakteryzuje się wyraźnym bardzo przyjemnym aromatem dymu wędzarniczego. Doskonale nadaje się do potraw gotowanych, duszonych, pieczonych i smażonych. Nadaje aromatu i smaku sałatkom i twarożkom

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu

Geschenke der Natur Paprika BIO geräuchertGeschenke der Natur Paprika BIO geräuchert
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-03

pojemność

cena za kilogram

306,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006318

5902741006318

Preis: 15,32 zł

15.32 PLN 2028-04-03 NewCondition

SKŁADNIKI
Papryka wędzona słodka* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Papryka wędzona charakteryzuje się wyraźnym bardzo przyjemnym aromatem dymu wędzarniczego. Doskonale nadaje się do potraw gotowanych, duszonych, pieczonych i smażonych. Nadaje aromatu i smaku sałatkom i twarożkom

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu


Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Kurkuma BIO 50 g
197,40zł/kg

Preis: 9,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-01
Dary Natury Dary Natury Gemahlener Dary Natury Dary Natury Gemahlener
schwarzer Pfeffer BIO 50 g
259,80zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-02
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
189,90zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
Thymiankraut 25 g
270,40zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Geflügelgewürz 30 g
260,67zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-01
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
der Provence Gewürz BIO 20 g
429,50zł/kg

Preis: 8,59 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Anis BIO 30 g
254,00zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-01-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5