FLORPAK gerösteten Zwiebeln

Florpak
51FLORPAK gerösteten Zwiebeln

Cebula prażona ma szerokie zastosowanie w kuchni. Służy jako dodatek do ziemniaków, nadaje się do jajecznicy, dań mięsnych, dodawana jest do hamburgerów, hot dogów.

FLORPAK gerösteten ZwiebelnFLORPAK gerösteten Zwiebeln
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

50,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931700975

5901931700975

Preis: 7,64 zł

7.64 PLN 2028-01-31 NewCondition

cebula do 68%, olej roślinny - olej palmowy (stały całkowicie utwardzony), mąka pszenna, sól


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Informationen für Allergiker:

Produkt w swym składzie zawiera: MĄKĘ PSZENNĄ.

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne     i włoskie.


Cebula prażona ma szerokie zastosowanie w kuchni. Służy jako dodatek do ziemniaków, nadaje się do jajecznicy, dań mięsnych, dodawana jest do hamburgerów, hot dogów.


Marke:Florpak
Verpackungsart:

Torebka foliowa


Adresse des Herstellers:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz


Rücksendeadresse:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz 


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Florpak Florpak Schwarzkörniger Florpak Florpak Schwarzkörniger
    Pfeffer 150 g
    82,73zł/kg

    Preis: 12,41 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
    Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Florpak rote Bohnen in der Tasche Florpak rote Bohnen in der Tasche
    FLORPAK 400g 500 g
    12,64zł/kg

    Preis: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Florpak FLORPAK Bohnen Weiße Florpak FLORPAK Bohnen Weiße
    Uniform 500 g
    18,54zł/kg

    Preis: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Florpak FLORPAK Beans Giants Florpak FLORPAK Beans Giants
    450 g
    23,38zł/kg

    Preis: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Bohnen Riesen Florpak FLORPAK Bohnen Riesen
    Medium 450 g
    21,36zł/kg

    Preis: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Rote Linsen Florpak FLORPAK Rote Linsen
    500 g
    16,38zł/kg

    Preis: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Florpak FLORPAK Grüne Linsen Florpak FLORPAK Grüne Linsen
    500 g
    14,30zł/kg

    Preis: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK Suppe Griechisch Florpak FLORPAK Suppe Griechisch
    400 g
    19,33zł/kg

    Preis: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5