Ziaja Żel pod prysznic o kultowym zapachu pianek marshmallow. Przyjemna gęsta konsystencja. Delikatne składniki myjące. Łatwy do spłukiwania. Łagodny dla skóry. DZIAŁANIE: Delikatnie odświeża skórę. Dobrze się pieni, tworząc bąbelkową pianę. Zapewnia truskawkowe odprężenie. Aromatyczna pielęgnacja pozostawia Twoją skórę czystą i miękką w dotyku.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

25,44 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009818

5901887009818

Preis: 12,72 zł

12.72 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum (Fragrance), Panthenol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Vanillin, Citric Acid, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 17200 (D&C Red No. 33).
Żel pod prysznic o kultowym zapachu pianek marshmallow. Przyjemna gęsta konsystencja. Delikatne składniki myjące. Łatwy do spłukiwania. Łagodny dla skóry. DZIAŁANIE: Delikatnie odświeża skórę. Dobrze się pieni, tworząc bąbelkową pianę. Zapewnia truskawkowe odprężenie. Aromatyczna pielęgnacja pozostawia Twoją skórę czystą i miękką w dotyku.
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
do kąpieli 500 ml
21,58zł/l

Preis: 10,79 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-01-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

Preis: 10,81 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

Preis: 10,81 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

Preis: 10,81 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2029-01-31
Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo
400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5