Octim Bio milder Senf

Octim
Octim Bio milder SenfOctim Bio milder Senf
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-22

pojemność

cena za kilogram

28,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001735

5901605001735

Preis: 5,20 zł

kaufen 12 szt. für 5.12 zł/szt
5.20 PLN 2027-07-22 NewCondition

Woda, gorczyca biała*, ocet cydrowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, kurkuma mielona*, czosnek mielony*, papryka słodka mielona*, *Produkt rolnictwa ekologicznego.


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
wartość energetyczna 333 kJ / 79 kcal
tłuszcz 1,1
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
węglowodany 13 g
w tym cukry 10 g
białko 3,8 g
sól 2,5 g

Gorczyca : Zawiera
Octim
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczna musztarda łagodna
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo UE/spoza UE
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat juncea Senf Prymat juncea Senf
180 g
17,56zł/kg

Preis: 3,16 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-30
Prymat Der Primat der Französisch Prymat Der Primat der Französisch
Senf mild 180 g
22,17zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-03-30
Octim Octim Bio-Senf Octim Octim Bio-Senf
Verfallsdatum
2027-06-15
Octim Octim Meerrettich-Senf-Sauce Octim Octim Meerrettich-Senf-Sauce
aus Olsztynek 180 g
24,28zł/kg

Preis: 4,37 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-03
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Preis: 5,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-13
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Mustard Mazury Campingplatz Octim Mustard Mazury Campingplatz
190 g
20,37zł/kg

Preis: 3,87 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-07-17
Octim Octim Senf gewürzt mit Octim Octim Senf gewürzt mit
geräuchertem Paprika und Rosmarin 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-05-15
Octim Octim Mazury Honigsenf Octim Octim Mazury Honigsenf
Verfallsdatum
2027-05-15
Octim Octim Senf Mazurska Tabelle Octim Octim Senf Mazurska Tabelle
190 g
20,32zł/kg

Preis: 3,86 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-03-13
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Octim Senf mit Orange Octim Octim Senf mit Orange
Verfallsdatum
2026-11-18
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5