Prymat
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

134,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017039

5901135017039

Preis: 1,21 zł

1.21 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, sól, regulatory kwasowości: octany sodu,kwas cytrynowy, cebula, skrobia, natka pietruszki (5,5 %), gorczyca biała (4 %), bazylia, olej rzepakowy, estragon, oregano, tymianek, kurkuma, pieprz biały
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1153 kJ / 272 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany46 g
w tym cukry32 g
Białko3,9 g
Sól28,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku: glutaminianu sodu, barwników
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos sałatkowy typu francuskiego (z natką pietruszki) w proszku.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:dodaj tylko: oliwę i wodę lub jogurt Sposób przygotowania: 1. Zawartość saszetki wsyp do miseczki. 2. Dodaj 3 łyżki oliwy z oliwek lub oleju oraz 3 łyżki wody. Sos możesz przygotować także dodając 120 g jogurtu naturalnego. 3. Dobrze wymieszaj. Dodaj do sałatki 10 minut przed podaniem. Sos przygotowany z jednego opakowania wystarcza na ok. 250 g sałatki
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat Der Primat der Salatsoße Prymat Der Primat der Salatsoße
Pulver griechische Kräuter-Knoblauch 9 g
134,44zł/kg

Preis: 1,21 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Knorr Dill und Kräuter Knorr Knorr Dill und Kräuter
Salatdressing 9 g
211,11zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-10-30
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5