Prymat Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

109,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010177

5901135010177

Preis: 2,18 zł

2.18 PLN 2028-04-30 NewCondition
sól, czosnek (27 %), cebula, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście kopru (1,5 %), pieprz czarny (1,2 %), ekstrakt cebuli, ekstrakt kopru, ekstrakt pieprzu czarnego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna957 kJ / 226 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany44 g
w tym cukry23 g
Białko7,5 g
Sól34,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.
Eigenschaften:bez dodatku glutaminianu sodu
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do sosu tzatziki klasyczna - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
-Sauce 250 g
38,16zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Winiary Winiary Saucen für jeden Winiary Winiary Saucen für jeden
Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g 35 g
106,29zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5