Roleski-Sauce für Tortilla- und Gurkensandwiches, Street Food-Linie

Roleski
51Roleski-Sauce für Tortilla- und Gurkensandwiches, Street Food-Linie
Relish z ogórków konserwowych i kremowy majonez z dodatkiem musztardy. Wyprodukowany na bazie przepisu prosto z San Francisco. Perfekcyjny do tortilli, kanapek ale i również mięs oraz hamburgerów. Fantastyczny w połączeniu z pieczonymi ziemniakami. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
 
Z Food Truck’ów i ulicznych knajpek zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie wybraliśmy najlepsze sosy do frytek, hamburgerów, hot dogów i parówek. Dzięki naszej linii sosów STREET FOOD  możesz sprawić, że Twoje ulubione potrawy będą smakowały jak nigdy dotąd.
Roleski-Sauce für Tortilla- und Gurkensandwiches, Street Food-LinieRoleski-Sauce für Tortilla- und Gurkensandwiches, Street Food-Linie
masa netto

masa netto

305 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-20

pojemność

cena za kilogram

23,74 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044021356

5901044021356

Preis: 7,24 zł

7.24 PLN 2026-11-20 NewCondition

Musztarda, (30%) (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól), olej rzepakowy, woda, cukier, ogórek konserwowy (8%), ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana, żółtko jaja kurzego, przyprawy, substancja stabilizująca: guma ksantanowa; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA; aromat naturalny, ekstrakt kurkumy. 


na 100 g:

Wartość energetyczna 1210 kJ/291 kcal

Tłuszcz 22 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,6 g

Węglowodany 21 g

- w tym cukry 19 g

Białko 1,6 g

Sól 2 g


gorczyca, żółtko jaja kurzego


Relish z ogórków konserwowych i kremowy majonez z dodatkiem musztardy. Wyprodukowany na bazie przepisu prosto z San Francisco. Perfekcyjny do tortilli, kanapek ale i również mięs oraz hamburgerów. Fantastyczny w połączeniu z pieczonymi ziemniakami. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
 
Z Food Truck’ów i ulicznych knajpek zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie wybraliśmy najlepsze sosy do frytek, hamburgerów, hot dogów i parówek. Dzięki naszej linii sosów STREET FOOD  możesz sprawić, że Twoje ulubione potrawy będą smakowały jak nigdy dotąd.

Marke:

Roleski


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski Sos Amerykański Roleski Roleski Sos Amerykański
    305 g
    26,20zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-05-10
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    -Sauce 250 g
    38,16zł/kg

    Preis: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5