Roleski
51

Sos Amerykański to ostry sos majonezowy z dodatkiem cebuli i chili. Sos inspirowany jest smakami charakterystycznymi dla kuchni amerykańskiej i ma zastosowanie szczególnie w daniach typu fast food takich jak: burgery, kanapki, frytki, wrapy, tortille, grilowane mięso, kiełbaski.

masa netto

masa netto

305 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-10

pojemność

cena za kilogram

26,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044036107

5901044036107

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-05-10 NewCondition

Składniki olej rzepakowy (42 %) woda musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca , cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty) ocet spirytusowy cebula (4,4 %) cukier żółtko jaja kurzego koncentrat pomidorowy papryka czerwona cebula prażona (2 %) skrobia sól chili mielone (0,8 %) zagęszczony sok z cytryny naturalny aromat cebuli przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA


Wartość energetyczna 1768 kJ / 429 kcal Tłuszcz 43 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,3 g Węglowodany 8,6 g - w tym cukry 5,9 g Białko 1,3 g Sól 1,6 g


Jaja - Zawiera Gorczyca - Zawiera


Sos Amerykański to ostry sos majonezowy z dodatkiem cebuli i chili. Sos inspirowany jest smakami charakterystycznymi dla kuchni amerykańskiej i ma zastosowanie szczególnie w daniach typu fast food takich jak: burgery, kanapki, frytki, wrapy, tortille, grilowane mięso, kiełbaski.


Marke:

Firma Roleski


Aufbewahrung:

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski-Sauce für Roleski Roleski-Sauce für
    Tortilla- und Gurkensandwiches, Street Food-Linie 305 g
    23,74zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-20
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    -Sauce 250 g
    38,16zł/kg

    Preis: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5