Winiary-Gemüsebouillon

Winiary
55
Dlaczego nie polski produkt?Winiary-Gemüsebouillon
53Winiary-Gemüsebouillon
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Winiary-GemüsebouillonWiniary-Gemüsebouillon
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

49,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036904872

7613036904872

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
baza bulionu warzywnego 65,5 % (woda, sól, ekstrakt drożdży, warzywa 6,1% (marchew, cebula, por, czosnek, seler), olej słonecznikowy, zagęszczony sok z cytryny, sól morska), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą, selerem), kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna:18 kJ / 4 kcal
Tłuszcz:0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:0,6 g
w tym cukry:0,4 g
Błonnik:0,0 g
Białko:0,2 g
Sól:0,77 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Seler : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Eigenschaften:odpowiedni dla wegetarian, 6,99 zł - cena rekomendowana
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny.
Weitere Informationen:Zawartość netto: 160 g e (131 ml) Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data nadrukowana na nakrętce. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Do przygotowania bulionu użyj 3 łyżki (45 g) produktu na 1 litr wrzącej wody, wymieszaj, ponownie zagotuj. Zawartość słoika wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu warzywnego. Rozwarstwienie się produktu jest procesem naturalnym. Przed użyciem wstrząśnij. Zawsze używaj czystej łyżki.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-08-06 10:03:59Dlaczego nie polski produkt?



Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
Gemüse 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Winiary 12 Gemüsebrühe Winiary Winiary 12 Gemüsebrühe
Würfel 120 g
43,58zł/kg

Preis: 5,23 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-28
Kucharek Kucharek Gemüsebrühe Kucharek Kucharek Gemüsebrühe
Verfallsdatum 2027-04-30
Bulion 120g vegetarische Brühe Bulion 120g vegetarische Brühe
120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-18
Winiary Weinbrühe in Winiary Weinbrühe in
Rindfleischwürfeln (6 Würfel) 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Brühwürfel 12 Würfel Winiary Brühwürfel 12 Würfel
Fleischbrühe 120 g
56,58zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-03-30
PREIS REDUZIERT -40%
Winiary Brühe Hühnersuppe Winiary Brühe Hühnersuppe
Verfallsdatum 2026-10-30
Winiary Brühwürfel Soße 6 Winiary Brühwürfel Soße 6
Kostak Fleisch 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
Tomaten 33 g
111,21zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
210 g
16,38zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
Pudding mit Zucker 60 g
38,67zł/kg

Preis: 2,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
71 g
39,30zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5