Ziaja działanie przez masowanie Relaksująca oliwka do masażu ciała polecana do codziennego stosowania, również w gabinetach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych i w salonach SPA - szczególnie w zabiegach regenerujących i po intensywnym opalaniu. Stanowi również bazę do masażu na ciepło. • Delikatnie natłuszcza i pozostawia skórę miękką w dotyku. • Daje przyjemne uczucie kojącego relaksu. • Zapewnia wygodne przeprowadzenie zabiegu masażu. • Zawiera korzenno-cedrową kompozycję zapachową.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

48,88 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887021773

5901887021773

Preis: 24,44 zł

24.44 PLN NewCondition
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Octyldodecanol, Oxidized Corn Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal.
działanie przez masowanie Relaksująca oliwka do masażu ciała polecana do codziennego stosowania, również w gabinetach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych i w salonach SPA - szczególnie w zabiegach regenerujących i po intensywnym opalaniu. Stanowi również bazę do masażu na ciepło. • Delikatnie natłuszcza i pozostawia skórę miękką w dotyku. • Daje przyjemne uczucie kojącego relaksu. • Zapewnia wygodne przeprowadzenie zabiegu masażu. • Zawiera korzenno-cedrową kompozycję zapachową.
Ziaja Ziaja Oliwka do masażu Ziaja Ziaja Oliwka do masażu
ujędrniająca 500 ml
44,34zł/l

Preis: 22,17 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensiv Nivea Nivea Soft Intensiv
feuchtigkeitsspendende Creme 300 ml
73,00zł/l

Preis: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Körper- und Hipp Hipp Körper- und
Haarwaschgel von der Geburt 400 ml
62,48zł/l

Preis: 24,99 zł

PLN
1
2
Physalis Physalis Teebaum Physalis Physalis Teebaum
ätherisches Öl Eco 10 ml
2 852,00zł/l

Preis: 28,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-07-30
Physalis Physalis Nelke Physalis Physalis Nelke
ätherisches Öl BIO 10 ml
3 279,00zł/l

Preis: 32,79 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-12-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5