Ziaja 91% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Wyjątkowo delikatne mleczko pod prysznic o przyjemnej konsystencji i niezwykłym zapachu. Przyjazne dla skóry glukozydy kokosowe już od pierwszych chwil łagodnie myją. Mleczko pod prysznic z dodatkiem ekstraktu z płatków róży zapewnia sensoryczną pielęgnację. Pozostawia na skórze elegancki, piękny zapach. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, rozświetlająca mika dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra miękka w dotyku* wyjątkowo pachnąca*
pojemność netto

pojemność netto

390 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

47,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887010579

5901887010579

Preis: 18,55 zł

18.55 PLN 2028-03-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Laureth-4, Rosa Centifolia Flower Extract, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Vanillin, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol, Limonene, Citric Acid.
91% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Wyjątkowo delikatne mleczko pod prysznic o przyjemnej konsystencji i niezwykłym zapachu. Przyjazne dla skóry glukozydy kokosowe już od pierwszych chwil łagodnie myją. Mleczko pod prysznic z dodatkiem ekstraktu z płatków róży zapewnia sensoryczną pielęgnację. Pozostawia na skórze elegancki, piękny zapach. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, rozświetlająca mika dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra miękka w dotyku* wyjątkowo pachnąca*
Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo
400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Bambino bambi Shampoo für Kinder Bambino bambi Shampoo für Kinder
nach dem 11. Monat 150 ml
45,53zł/l

Preis: 6,83 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-30
Fa Männer -Gel für Körper-und Fa Männer -Gel für Körper-und
Haaranziehungskraft 400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Duschgel Magic Oil Rosa Fa Fa Duschgel Magic Oil Rosa
Jasmin 400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
4
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5