Ziaja 98% składników pochodzenia naturalnego 1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja wybierz Twój sposób dbania o włosy 2 kondycjonowanie włosy - potrzebujące regeneracji - po zabiegach fryzjerskich – farbowane - matowe - szorstkie Kondycjonująca formuła z odżywczymi i nawilżającymi składnikami z grupy Proteiny-Emolienty-Humektanty. Od pierwszego użycia - regeneruje zniszczone włosy - odczuwalnie wygładza i odżywia - pozostawia włosy miękkie w dotyku - redukuje szorstkość i nadaje blasku
pojemność netto

pojemność netto

350 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-31

pojemność

cena za litr

55,49 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004363

5901887004363

Preis: 19,42 zł

19.42 PLN 2028-08-31 NewCondition
98% składników pochodzenia naturalnego 1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja wybierz Twój sposób dbania o włosy 2 kondycjonowanie włosy - potrzebujące regeneracji - po zabiegach fryzjerskich – farbowane - matowe - szorstkie Kondycjonująca formuła z odżywczymi i nawilżającymi składnikami z grupy Proteiny-Emolienty-Humektanty. Od pierwszego użycia - regeneruje zniszczone włosy - odczuwalnie wygładza i odżywia - pozostawia włosy miękkie w dotyku - redukuje szorstkość i nadaje blasku
Donegal Haarkamm 15,5 cm Donegal Haarkamm 15,5 cm
verschiedene Farben 1 szt.

Preis: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal Kamm zum Kämmen der Haare Donegal Kamm zum Kämmen der Haare
8,8 cm 1 szt.

Preis: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella Ton-Creme dauerhaft Färben Wella Ton-Creme dauerhaft Färben
der Serum provitamina b5 9/ 0 leuchtet blond 1 szt.

Preis: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino bambi Shampoo für Kinder Bambino bambi Shampoo für Kinder
nach dem 11. Monat 150 ml
45,53zł/l

Preis: 6,83 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-30
Wella flex sehr viel Haarspray Wella flex sehr viel Haarspray
250ml Fixiermittel größeres Volumen 250 ml
50,24zł/l

Preis: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Glänzende Wella Wella Wellaflex Glänzende
Farbe Fixiermittel fest Haarspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Glanz und Wella Wella Wellaflex Glanz und
Haltbarkeit Max Fixiermittel Haarspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5