Ziaja Łagodna oliwka dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia. DZIAŁANIE • Intensywnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. • Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. • Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. NIE POZOSTAWIA ŚLADÓW NA UBRANIU Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-01-30

pojemność

cena za litr

59,26 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887026501

5901887026501

Preis: 16,00 zł

16.00 PLN 2029-01-30 NewCondition
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Parfum (Fragrance).
Łagodna oliwka dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia. DZIAŁANIE • Intensywnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. • Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. • Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. NIE POZOSTAWIA ŚLADÓW NA UBRANIU Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensiv Nivea Nivea Soft Intensiv
feuchtigkeitsspendende Creme 300 ml
73,00zł/l

Preis: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Körper- und Hipp Hipp Körper- und
Haarwaschgel von der Geburt 400 ml
62,48zł/l

Preis: 24,99 zł

PLN
1
2
Physalis Physalis Teebaum Physalis Physalis Teebaum
ätherisches Öl Eco 10 ml
2 852,00zł/l

Preis: 28,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-07-30
Physalis Physalis Nelke Physalis Physalis Nelke
ätherisches Öl BIO 10 ml
3 279,00zł/l

Preis: 32,79 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-12-30
Ätherisches Lavendelöl von Ätherisches Lavendelöl von
Physalis BIO 10 ml
2 638,00zł/l

Preis: 26,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2031-03-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5