Dessert mit Vanille- Krone

Zott
55
Ulubiony deser mojego studenckiego okresu edukacji. Sama przyjemność degustacji. Coś fantastycznego ?.Dessert mit Vanille- Krone
45Dessert mit Vanille- Krone
Dessert mit Vanille- KroneDessert mit Vanille- Krone
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

17,09 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40338460

Preis: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-22 NewCondition
serwatka, śmietanka (11%), mleko odtłuszczone, cukier, skrobia modyfikowana, skrobia, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), syrop glukozowy, żelatyna spożywcza, substancje zagęszczające: E 407, E410, E 412, emulgator: E 472, aromat, barwnik: karoteny, Śmietanka spulchniona azotem
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 373 kJ
wartość energetyczna 88 kcal
tłuszcz 2,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,6 g
węglowodany 15,8 g
- w tym cukry 12,4 g
białko 1,1 g
sól 0,08 g

Mleko : Zawiera
Zott Deser z Koroną
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Verpackungsart:Pot
Adresse des Herstellers:Zott SE & Co. KG, Dr. Steichele-Str. 4, D-86690 Mertingen, Niemcy
Rücksendeadresse:Zott Polska Sp. z o.o. ul. Chłodnicza 6 45-315 Opole
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Damian Kaleta ?. , 2024-03-06 22:52:58Ulubiony deser mojego studenckiego okresu edukacji. Sama przyjemność degustacji. Coś fantastycznego ?.



Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

Preis: 2,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-16
Zott Schokolade Dessert mit einer Zott Schokolade Dessert mit einer
Krone 175 g
17,71zł/kg

Preis: 3,10 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-31
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-11-07
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-10-31
Zott monte milchig Dessert 6 Zott monte milchig Dessert 6
Tassen Schokolade 55 g
154,91zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-09
SmakiJa Pudding mit Himbeersauce SmakiJa Pudding mit Himbeersauce
130 g
26,23zł/kg

Preis: 3,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-25
Zott monte max milchig Dessert 4 Zott monte max milchig Dessert 4
Tassen 400 g
23,73zł/kg

Preis: 9,49 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-14
Zott monte milchig- Dessert mit Zott monte milchig- Dessert mit
Schokolade und Nüssen 150 g
28,87zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2026-11-07
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
Laktose Erdbeere 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-10-14
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
laktosefreie Himbeere 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-14
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
Laktose Kirsche 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-14
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
Laktose Pfirsich 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-14
Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

Preis: 1,71 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-11-01
Zott Zott Belriso Milchdessert mit Zott Zott Belriso Milchdessert mit
Reis 200 g
18,35zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-18
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,85zł/kg

Preis: 3,57 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-05
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5