Low-Zucker Blaubeermarmelade

Łowicz
52Low-Zucker Blaubeermarmelade
Low-Zucker BlaubeermarmeladeLow-Zucker Blaubeermarmelade
masa netto

masa netto

240 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,06 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397012042

5900397012042

Preis: 14,52 zł

14.52 PLN 2027-05-30 NewCondition
jagody, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy i cytryniany sodu, sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia720 kJ/170 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany40 g
w tym cukry40 g
białko0,5 g
sól0 g

Łowicz
Über die Marke:Łowicz Samo najlepsze
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
    Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
    59,88zł/kg

    Preis: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 240 g
    45,29zł/kg

    Preis: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
    Kirsche extra low-Zucker 240 g
    35,50zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
    Erdbeeren extra low-Zucker 240 g
    35,50zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
    Himbeer extra low-Zucker 240 g
    35,50zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    Preis: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 280 g
    27,96zł/kg

    Preis: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
    500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5