Batom Zitrone mit Ingwer in Sirup BIO

Batom

Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.

Batom Zitrone mit Ingwer in Sirup BIOBatom Zitrone mit Ingwer in Sirup BIO
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-05

pojemność

cena za kilogram

72,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709954915

5907709954915

Preis: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-02-05 NewCondition

cytryna* (41 %), cukier trzcinowy* (40 %), woda, imbir* (1 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 747 kJ / 176 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 43 g
w tym cukry: 40 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0,09 g


Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.


Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
eigenem BIO-Saft 400 g
43,90zł/kg

Preis: 17,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-26
Sandra Sandra Litschi in Sirup Sandra Sandra Litschi in Sirup
Ohne Konservierungsstoffe 565 g
18,27zł/kg

Preis: 10,32 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2028-06-15
PREIS REDUZIERT -10%
Sandra Sandra Mandarine in Sirup Sandra Sandra Mandarine in Sirup
312 g
23,65zł/kg

Preis: 7,38 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-12-31
Rolnik Narbigen Kirschen Farmer Rolnik Narbigen Kirschen Farmer
720 ml
24,99zł/l

Preis: 17,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-12-31
MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
Sirup 820 g
9,74zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-12-31
MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
Sirup 565 g
12,71zł/kg

Preis: 7,18 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-04-26
Aarts Aarts Peaches-Scheiben in Aarts Aarts Peaches-Scheiben in
hellem BIO-Sirup 350 g
47,31zł/kg

Preis: 16,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-12-01
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
94
Verfallsdatum
2027-06-30
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

Preis: 28,86 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Bio- Himbeersirup Batom Bio- Himbeersirup
330 ml
81,79zł/l

Preis: 26,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C
BIO 270 g
107,37zł/kg

Preis: 28,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-16
Batom Batom Backpulver Batom Batom Backpulver
1 kg
15,00zł/kg

Preis: 15 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-03-03
Batom Batom Erythrit Batom Batom Erythrit
500 g
38,74zł/kg

Preis: 19,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-25
Batom Bio Batom Trockengemüse BIO Batom Bio Batom Trockengemüse BIO
75 g
162,13zł/kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

Preis: 19,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-01
Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Preis: 15,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5